Pięknie wymodelowana fryzura

Ułożenie doskonałej fryzury to bardzo wymagające zadanie – aby kreacja utrzymywała się przez długi czas, musimy się mocno napracować. Potrzebne są również odpowiednie kosmetyki, które pozwalają uzyskać zadowalający efekt. Jednak preparaty utrwalające włosy nie cieszą się dobrą sławą zwłaszcza używane regularnie – uważa się ze bardzo niekorzystnie wpływają na ich kondycję. Wychodzimy naprzeciw takim opiniom, i oferujemy kosmetyki w sklepie CECE, które łączą w sobie walory stylizacyjne, zapewniając przy tym odpowiednią ochronę w postaci świetnej pielęgnacji.

Lakiery do włosów – doskonałe utrwalenie połączone z ochroną

Aby ułożyć fantazyjną fryzurę, nie wystarczy umyć głowy szamponem i nałożyć odżywkę. Czasami niezbędne jest sięgnięcie po specjalne kosmetyki do stylizacji włosów. W zależności od preferencji oraz rodzaju włosów może być to lakier, spray, wosk, pianka czy baza. Każdy z tych produktów posiada swoje plusy i minusy, dlatego warto się dokładnie zastanowić przed wyborem i wziąć pod uwagę efekt, jaki oczekujemy uzyskać.  

Lakier jest prawdopodobnie najczęściej stosowanym kosmetykiem do stylizacji włosów – bardzo dobrze sprawdza się do szybkiego utrwalenia fryzury, zapewniając maksymalną moc oraz odporność na warunki zewnętrzne. Jego przeciwnicy zwracają jednak uwagę, że osłabia on i niszczy włosy. Przez wiele lat takie opinie miały bardzo duże uzasadnienie – kiepskiej jakości lakiery o słabym składzie zapewniały pożądany efekt, niestety doprowadzały po czasie do zniszczenia struktury włosa. Jeżeli chcesz tego uniknąć wystarczy postawić na produkty CECE. W pierwszej jakości zależy nam na kondycji pasemek, dlatego w nasze preparaty zawierają bardzo dużą dawkę składników ochronnych. Są to dodatki, które zapewniają odpowiednie nawilżenie, zapobiegając szkodliwemu wysuszaniu. Jednocześnie pozwalają na trwałą i pięknie prezentującą się stylizację. 

Spraye modelujące do włosów – wygoda podczas codziennego użytkowania

Główną zaletą sprayów modelujących do włosów jest ich wygodna aplikacja. Dzięki temu doskonale sprawdza się podczas codziennej stylizacji – wystarczy spryskać włosy z niewielkiej odległości, aby nadać im aby nadać im objętości i naturalnego wyglądu, który utrzymywał się będzie przez cały dzień. Być może nie posiadają aż tak dobrych właściwości utrwalających jak lakier, zapewniają jednak bardzo dużą swobodę podczas modelowania, nie pozostawiając poczucia obciążenia i posklejania włosów.

Produkty marki CECE wyróżnia w segmencie kosmetyków do stylizacji przede wszystkim duża ilość składników pielęgnacyjnych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ochrona włosów w celu utrzymania ich świetnej kondycji. Stosujemy doskonale nawilżające i odżywiające substancje takie jak olej arganowy, keratyna, D-panthenol oraz witaminy. Ty zajmij się estetyką i tworzeniem niezapomnianych i wygodnych  fryzur, a nasze preparaty zajmą się resztą.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej https://cece.pl, gdzie znajdziesz szeroką ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych dla kobiet.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here