Naturalne świece z wosku pszczelego i ich zalety

Świece są dla wielu osób jednym z ulubionych elementów dekoracyjnych, ponieważ pozwalają nie tylko dopełniać aranżację wnętrza, ale też pomagają tworzyć wyjątkowy nastrój. Wybierając świece można pójść o krok dalej i zapewnić sobie nie tylko efektowną dekorację i przyjemny blask płomieni, ale też pozytywne właściwości zdrowotne. Wystarczy postawić na efektowne świece z wosku pszczelego!

Właściwości świec z wosku pszczelego

Zwykłe świece podczas spalania wydzielają dym, który jest szkodliwy dla zdrowia. Świece z wosku pszczelego takiego dymu nie generują, więc nie utrudniają oddychania, nie są źródłem substancji chemicznych i nie powodują kopcenia. Jednak świeca z wosku pszczelego potrafi znacznie więcej! Mianowicie, takie świece poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu, eliminując nieprzyjemne zapachy, unoszący się kurz, drobnoustroje, a nawet dym tytoniowy! W dodatku świece z wosku pszczelego ujemnie jonizują powietrze, przeciwdziałając jonom dodatnim, których źródłem są sprzęty elektroniczne i elektryczne.

Przyjemny nastrój

Świeca z wosku pszczelego daje jasne i ciepłe światło, a rozgrzewając się emituje przyjemny miodowy aromat. Już kilkanaście minut palenia świec dziennie pozwala odczuć pozytywne skutki. Wszystko dlatego, że świece z wosku pszczelego ułatwiają zasypianie, działają uspokajająco i odprężająco, a nawet pozytywnie wpływają na koncentrację. Z takich świec mogą bez obaw korzystać nawet astmatycy czy alergicy! I co ciekawe, świece z wosku pszczelego, choć są droższe, to starczają na dłużej niż świece z parafiny czy z wosków roślinnych. A ich zalety są wręcz bezcenne.

Piękna dekoracja

Kupując piękne, ręcznie robione świece zapewniamy też sobie designerską dekorację. Doskonałym przykładem jest świeca z drewnianym knotem VINCA BLACK. Taka stylowa świeca w szkle efektownie prezentuje się w każdym wnętrzu. Jest to doskonały wybór pod każdym względem. Świeca z drewnianym knotem dobrze się pali, świetnie wygląda, a najczystszy wosk ma korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Fantastyczny upominek

Ręcznie robione świece z wosku pszczelego to doskonały pomysł na niebanalny prezent. Kupując świece na prezent można zdecydować się na efektowny zestaw prezentowy. Dzięki temu można nabyć efektowny upominek, który będzie jednocześnie ładny i praktyczny, a do tego korzystny dla zdrowia. To elegancki podarek, który można wręczyć każdemu i na każdą okazję. Z pewnością ucieszy się z niego zarówno żona, mama czy babcia, jak i nauczycielka dziecka czy koleżanka z pracy. Szczególnie jeśli postawimy na ekskluzywny, ręcznie robiony wyrób taki jak świece polskiej marki VINCABEE.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here