Z jakich zabiegów skorzystamy w gabinetach medycyny estetycznej w Lublinie?

„Pajączkami” nazywa się trwale poszerzone naczynia włosowate, które prześwitują przez skórę. Najczęściej widoczne są na twarzy w okolicy nosa i na policzkach, ale również powstają na ciele, na przykład na łydkach i udach. Czy „pajączków” można się w jakikolwiek sposób pozbyć raz na zawsze?

Rozszerzone naczynia krwionośne najczęściej są spadkiem po rodzicach i dziadkach, dlatego też jest to przypadłość warunkowana genetycznie. Skłonność do pękania naczynek krwionośnych mają również osoby, które często opalają się na słońcu lub w solarium, mają zaburzenia krążeniowe i hormonalne, a także często przebywają w pozycji siedzącej lub stojącej, co sprzyja również powstawaniu żylaków. W sklepach można znaleźć mnóstwo różnych kosmetyków, których głównym celem jest pielęgnacja cery naczynkowej o szczególnych wymaganiach. Są to kosmetyki, które łagodzą skórę twarzy, zapobiegają dalszemu rozprzestrzenianiu się poszerzonych naczynek, ale z drugiej strony nie są w stanie skutecznie niwelować tych już istniejących.

Laserowe zamykanie naczynek w gabinetach medycyny estetycznej w Lublinie

Jest jednak sposób na to, aby przeprowadzić skuteczne zamykanie naczynek. Jednym z takich miejsc jest Gabinet dr. Tarkiewicza – medycyna estetyczna w Lublinie. Zamykanie naczynek w gabinecie medycyny estetycznej polega na wykorzystaniu urządzenia laserowego, które pozwala na zniszczenie podskórnego naczynka. Dochodzi do jego całkowitego zaniku w ciągu jednego albo dwóch zabiegów, jeśli efekt nie jest wystarczający.

Szybkie efekty zabiegu

Zabieg laserowego zamykania naczynek nie powoduje znacznych dolegliwości bólowych – jedynie niewielki dyskomfort w rejonie, w którym specjalista wykonuje zabieg. Także plusem jest szybki efekt – już w ciągu kilku dni dochodzi do wchłonięcia naczynka i skóra staje się gładka i jednolita. Zatem „pajączków” na skórze można się pozbyć. W tym celu można odwiedzić wcześniej wspomniany gabinet medycyny estetycznej w Lublinie gdzie tego typu zabiegi są wykonywane na co dzień. Dzięki takim właśnie zabiegom jesteśmy w stanie skutecznie zamknąć naczynka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here