Tusz permanentny do brwi – barwniki do pigmentacji maszynowej

Szukasz odpowiednich tuszów do wykonywania makijażu permanentnego? Masz dosyć słabej jakości pigmentów, które nie gwarantują długotrwałego efektu? Masz szczęście, że trafiłeś właśnie do nas. W naszym sklepie znajdziesz linię barwników do pigmentacji brwi  wykonywanej maszynowo. Poznaj naszą idealną recepturę i najnowsze technologie, które sprawiają, że nasze produkty zapewniają doskonały efekt. Polecamy wszystkim linergistom i właścicielom salonów urody zapoznać się z naszą innowacją ofertą. Co wyróżnia nasze pigmenty na tle konkurencji? Dowiesz się tego, czytając poniższy artykuł. Zapraszamy!

Poznaj linię naszych barwników PMU & Hair Stroke

Makijaż brwi permanentnych może być wykonywany maszynowo – za pomocą urządzeń do makijażu permanentnego na kartridże oraz maszyn na igły akupunkturowe. Kartridże wypełnia się specjalnym barwnikiem, który nieznacznie różni się od tego wykorzystywanego w przypadku zabiegów manualny i microbladingu. Dlatego polecamy Ci nasz innowacyjne pigmenty z linii PMU & Hair Stroke zapewniają piękny i trwały efekt bez przerysowań. Dzięki odpowiednio dobranej gęstości doskonale sprawdzą się podczas makijażu permanentnego brwi wykonywanego metodą pudrową, ombre czy włosa.

Pigmenty do makijażu permanentnego – bogaty wybór kolorów

W naszej ofercie znajdziesz tusz permanentny do brwi o bogatej kolorystyce. Dzięki szerokiej gamie barw będziesz w stanie dostosować barwnik do wymagań klientów i zaproponować im ciekawe unikatowe rozwiązania. Nasze produkty zapewniają doskonały, wyrazisty efekt bez występowania migracji pigmentu. Raz wykonany makijaż permanentny będzie utrzymywał się przez długi czas. Pigmenty do brwi dostępne są w kolorach takich jak: blond, golden brown, maranti, sepia, black coffee, brown black, cider, ginger. Każdy z nich sprawdzi się w innym przypadku w zależności od koloru włosów czy cery

Barwniki do pigmentacji brwi – zapewnij swoim klientom komfort i bezpieczeństwo

Zastosowana przez nas w naszych pigmentach do makijażu permanentnego nowoczesna technologia Novoxx® jest w 100% biokompatybilna z ludzkim organizmem i nie jest postrzegany przez ludzki organizm jako ciało obce. Nasze barwniki:

  • są wolne od tlenków żelaza,
  • są bezpieczne przy rezonansie magnetycznym,
  • nie wywołują reakcji alergicznych,
  • nie zawierają alkoholu etylowego,
  • są sterylne,
  • nie zawierają konserwantów,
  • nie były testowane na zwierzętach.

Wszystko to zostało szczegółowo sprawdzone w nowoczesnych laboratoriach, które potwierdziły wysoką jakość produktów i przyznały certyfikat bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych innowacyjnych nowoczesnych pigmentów do makijażu permanentnego. Pełną asortyment znajdziesz na stronie https://hanamipigments.eu/pigmenty-do-brwi-maszyna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here