Perfumy męskie Paco Rabanne 1 Million – złoto dla zuchwałych

0
643

Perfumy męskie Paco Rabanne 1 Million to klasyka gatunku, która od wielu lat utrzymuje się na podium najlepszych męskich zapachów wszech czasów. Twórcami tej wybitnej kompozycji jest czworo perfumiarzy: Christophe Raynaud, Olivier Pescheux, Michel Girard i Christian Dussoulier. Fuzja aromatów została zamknięta we flakonie przypominającym kształtem i kolorem lśniącą sztabę złota. Co kryje się wewnątrz zapachu? Jakie emocje wywołuje i do jakich mężczyzn pasuje? Poczuj, jak pachnie milion.

Perfumy męskie Paco Rabanne – zapach jeden na milion

Perfumy męskie Paco Rabanne 1 Million to odważna interpretacja słodko-korzennych nut zapachowych, podanych w wyrafinowany sposób. Perfumy wstrząsają doskonałą mieszanką akordów, a całość prezentuje się odważnie i zuchwale, dlatego to zapachowa propozycja dla mężczyzn charyzmatycznych, przebojowych, którzy niestrudzenie realizują swoje plany i nie boją się sięgać gwiazd.

Perfumy 1 Million można określić jako drzewno-korzenne z wyczuwalną, pikantną nutą rozgrzewającego cynamonu. W pierwszym kontakcie z nimi napotkamy na orzeźwiające nuty czerwonej mandarynki, cierpkiego grejpfruta i chłodnej mięty pieprzowej. Tak świeży wstęp do serca kompozycji pozwala się oswoić, choć już od pierwszych nut wyraźnie czuć pulsujące tętno energii aromatów.

Nuty zapachowe 1 Million

W sercu zapachu rozwijają się prawdziwie pikantne nuty cynamonu, który obezwładnia swoją mocą. Soczyste nuty owoców idealnie równoważą ten korzenny zapach. Do głosu dochodzą aromaty królewskiej róży i nut przyprawowych.

Na finiszu zapachu pojawia się bardzo realistyczny aromat skóry, który jest uosobieniem elegancji i klasy. Miękka skóra łączy się z białym drewnem i żywicznym bursztynem, otulonym zmysłową, dymną paczulą.

To perfumy, które wzbudzają podziw i wywołują komplementy ze strony płci przeciwnej. Nie sposób przejść obok nich obojętnie. Zapach jest bardzo dobrze wyczuwalny przez wiele godzin, ma wyjątkowo mocną projekcję. Jest wielowymiarowy, a nuty dobrze ze sobą współgrają, nie przytłaczając się wzajemnie. Dobrze wyeksponowane nuty cynamonu i drzew spajają całą kompozycję, której początek dały cytrusy podane z pewną dozą pikanterii.

To zapach dla mężczyzn, którzy kochają ryzyko i lubią być w centrum uwagi. Czarujący zdobywcy, ceniący sobie ekstrawagancję, ale w wydaniu minimalistycznym. Sztaba złota, która skrywa męskie perfumy, znakomicie leży w dłoni, a z nią każde marzenie jest realne. W końcu to 1 Million.

Paco Rabanne – zbuntowany kreator mody

Mężczyzna 1 Million Paco Rabanne

Paco Rabanne to kreator mody pochodzenia hiszpańskiego, który rozwinął twórcze skrzydła we Francji, po tym jak razem z matką uciekł z opanowanej wojną domową Hiszpanii. Zadebiutował w 1966 roku, wydając „Manifest: 12 nienadających się do noszenia sukienek ze współczesnych materiałów”. Do najsłynniejszych projektów z tego pokazu należy niewątpliwie sukienka z kolczugi, która stała się symbolem wielkiej metamorfozy, jaką przechodzi współczesna moda.

Mistrz Paco Rabanne zasłynął ze swojego awangardowego podejścia do mody, którą rozumiał jako rewolucję i pełną ekspresji sztukę – niełatwą do noszenia na co dzień, ale budząca oszołomienie i podziw. Stroje i akcesoria, które wyszły spod jego ręki, to unikaty, w których widać genialne połączenie nowatorskiego wzornictwa z rzemieślniczą precyzją.

Niedługo po zaprezentowaniu światu swojej pierwszej kolekcji ubrań, marka Paco Rabanne rozszerzyła swoje portfolio o perfumy, z których pierwsze były Calandre, wydane w 1969 roku. Najnowsza kompozycja pochodzi z 2021 roku. 1 Million z 2008 roku to zapach jeden na milion. Choć niewątpliwie zyskał wielu naśladowców, to prawdziwe złoto zawsze się obroni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here