Jak zrobić paznokcie hybrydowe w domu

Jeśli masz dość odpryskującego i nietrwałego lakieru i nie możesz pozwolić sobie na comiesięczną wizytę u kosmetyczki, to rozwiązaniem idealnym dla ciebie może być kupno własnego zestawu do hybryd. Choć sam proces może wydawać się skomplikowany, to z odpowiednim sprzętem poradzisz sobie z nim sama!

Zestawy do hybryd kontra kupno pojedynczych produktów – co lepsze?

Zanim zabierzesz się do nauki robienia paznokci hybrydowych, powinnaś zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Bez niego ani rusz – nie będzie czym ćwiczyć! Możliwości masz dwie: skomponować zestaw potrzebnych produktów sama albo skorzystać z gotowego. Ta pierwsza opcja jest zdecydowanie bardziej czasochłonna. Wymaga nie tylko poświęcenia czasu na znalezienie wszystkich potrzebnych produktów, ale także odpowiednie dobranie ich do siebie; w taki sposób, by doskonale ze sobą współgrały. A lista zakupów jest całkiem długa:

  • to oczywiście wybór lampy do hybryd (w tym ustalenie tego, jaka powinna być jej moc),
  • dobranie bazy do lakieru hybrydowego w taki sposób, by zapewniała mu odpowiednią przyczepność,
  • dobranie top coat, który utwardzi manicure,
  • wybór odtłuszczacza do paznokci (cleanera) i acetonu (do zmywania lakieru hybrydowego),
  • znalezienie odpowiednio mocnego pilnika, który pomoże zmatowić paznokcie i nadać im odpowiedni kształt,
  • dobór bloku polerskiego, który pozwoli nadać paznokciom idealny połysk,
  • dobór wysokiej jakości wacików bezpyłowych, które nie pozostawią nieestetycznych, trudnych do usunięcia drobinek na płytce paznokciowej.

A to tylko najbardziej podstawowe z potrzebnych produktów! Dlatego też, chcąc robić paznokcie hybrydowe w domu, zdecydowanie lepiej jest kupić gotowy zestaw. Będzie idealny na początek – a gdy okaże się, że malowanie swoich paznokci stanie się twoją pasją i z czasem będziesz na usługę zapraszać także koleżanki, to będziesz mogła pomyśleć o dalszym osobnym dokupywaniu poszczególnych elementów.

Polecane zestawy do hybryd – jaki warto wybrać?

Wybór pakietów startowych jest naprawdę spory. Są jednak zestawy do hybryd, na które warto zwrócić szczególną uwagę:

  • NEONAIL Smart Set Special

Zestaw, w którym otrzymujesz wszystko to, co najbardziej potrzebne. Lampę z 21 diodami LED, bazę proteinową 6w1, top coat, 5 kolorów lakieru hybrydowego, cleaner, aceton, polerkę i pilnik w kształcie łódki, pyłek zapewniający wyjątkowy połysk oraz pacynkę do jego aplikacji.

  • Elisium Maxi FlexyGel do hybryd żelowych

Nieco mniejszy zestaw, idealny dla osób, które już mają gdzieś w domu zapomnianą lampę do hybryd albo zamówiły ją w międzyczasie. Pakiet ten zawiera: lakier żelowy, lakier hybrydowy, bezkwasowy primer przygotowujący paznokcie do stylizacji, bazę żelową, top coat, płyn modelujący żel, pędzelek ze szpatułką i pilnik.

O tym, czy trudno zrobić paznokcie hybrydowe w domu, decyduje przede wszystkim poziom przygotowania. Z jednym z powyższych zestawów z pewnością sobie poradzisz!

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here