Depilacja ciała laserem Vectus

Wrastające włoski, czerwone krostki i podrażnienia, to częste i nieestetycznie prezentujące się „skutki uboczne” tradycyjnych metod depilacji, z którymi walczą kobiety używające depilatora elektrycznego, maszynki do golenia lub wosku. Medycyna estetyczna oferuje znacznie bardziej komfortowe sposoby eliminacji niepożądanego owłosienia – depilację laserową.

W opinii ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki, jednym z najefektywniejszych i najbezpieczniejszych urządzeń, jest laser diodowy Vectus.

Trwała redukcja owłosienia – jak działa laser diodowy Vectus?

Laser Vectus to flagowy produkt amerykańskiej firmy Palomar, który emituje wiązki światła laserowego o długości fali 810 nm. To nowoczesne urządzenie – posiada inteligentny, certyfikowany czytnik Skintel, który potrafi badać poziom melaniny w skórze, dzięki czemu specjalista może dobrać optymalne parametry, zapewniające maksymalną skuteczność laseroterapii. Indywidualnie dopasowane ustawienia, umożliwiają dobranie maksymalnej energii, bez ryzyka poparzenia skóry pacjentki (mieszki włosowe niszczone są na zasadzie termicznej destrukcji). Laser posiada także innowacyjny system chłodzenia – Advanced Contact Cooling, który chłodzi obszar zabiegowy przed, w trakcie i po „strzale”. Minimalna liczba sesji zabiegowych to 4, jednak zwykle dla pełnego rezultatu potrzeba około 6 zabiegów depilacji laserowej.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Kobieta, która zdecyduje się na laseroterapię odbywa wstępną konsultację ze specjalistą, który dokonuje oceny skóry w obszarze zabiegowym, informuje o przeciwwskazaniach i ustala plan terapii. Na depilację laserową nie można przyjść mając świeżą opaleniznę, w trakcie stosowania niektórych antybiotyków, czy ziół fotouczulających (np. dziurawiec, nagietek). Na miesiąc przed zabiegiem, należy zaprzestać stosowania depilatora elektrycznego, wosku, kremu do depilacji, czy usuwania włosków pęsetą.

Jeśli chodzi o najważniejsze zalecenia pozabiegowe, niewskazane jest opalanie się przez miesiąc od dnia zabiegu. Trzeba bezwzględnie używać kremów z filtrem UVA i UVB (najlepiej 50+), aby zapobiec ewentualnym, niepożądanym przebarwieniom na skórze.

Jakie są kluczowe zalety depilacji laserowej?

Dlaczego warto wybrać depilację laserową? Skuteczność urządzenia Vectus została potwierdzona wieloma niezależnymi badaniami klinicznymi. Ten bezpieczny laser diodowy usuwa nie tylko ciemne włosy, ale i jasne, co jest rzadkością wśród konkurencyjnych urządzeń na rynku. Głowica wyposażona w system chłodzący zwiększa komfort pacjentki podczas zabiegu, tak więc nie trzeba obawiać się silnego bólu. Laser diodowy Vectus charakteryzuje się też bardzo szybką pracą. Warto wspomnieć, że to urządzenie jest używane jedynie w renomowanych klinikach medycyny estetycznej – nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Czy depilacja laserem Vectus ma jakieś wady?

Do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu, potrzebne jest kilka wizyt, gdyż włosy rosną nierównomiernie – podczas pierwszej sesji laser diodowy redukuje około 30% owłosienia. Pacjentka korzystająca laseroterapii musi więc wykazać się cierpliwością (cała terapia trwa kilka miesięcy), co można uznać za pewną niedogodność, jednak zdecydowanie warto, gdyż efekt perfekcyjnie gładkiej skóry na lata jest tego zdecydowanie wart, o czym świadczą setki kobiet zadowolonych z poddania się epilacji laserowej.

Podsumowując, depilacja laserowa Vectus to zabieg dedykowany dla wszystkich kobiet, które chcą usunąć nadmierne owłosienie – wyglądać i czuć się atrakcyjnie każdego dnia, bez stanów zapalnych, zaczerwienień, krostek na skórze i wrastających włosków, pozostawiających nieestetyczne blizny.

Chcesz cieszyć się idealnie gładką skórą przez cały rok i zapomnieć o regularnym używaniu depilatora, plastrów z woskiem, czy maszynki do golenia? Epilacja laserowa to doskonałe rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Więcej informacji na temat działania lasera diodowego Vectus, przygotowania do zabiegu oraz efektów, znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here