Czy warto zdecydować się na zabieg powiększania ust

Konturowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najpopularniejszych zabiegów, które wykonywane są w klinikach medycyny estetycznej. Korzystają z niego panie, jak i panowie w przedziale wiekowym od 18 do nawet 70 lat. Piękne, zmysłowe i duże usta to marzenie wielu osób, dlatego też teraz można je spełnić – trzeba tylko wiedzieć, gdzie się udać i jaka dawka w przypadku konkretnych ust będzie najodpowiedniejsza.

Powiększanie ust katowice – czy warto?

Są osoby, które całe życie cierpią z powodu małych, niewidocznych, nieatrakcyjnych ust. Wiele z nich zgodnie twierdzi, iż ten “fragment buzi” kompletnie nie pasuje do reszty. Dlatego też, odkąd zabiegi medycyny estetycznej stały się na topie, tak naprawdę już nikogo nie dziwi fakt, gdy pracownik w przerwie lunchu umawia się do swojego lekarza i wykonuje zabieg powiększania ust. Jest to szybka i efektowna zmiana, która pozwoli cieszyć się na nowo lepszym wyglądem i samopoczuciem.

Wypełnianie ust Katowice – co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Tak naprawdę nie ma zbyt wielu przeciwwskazań do zabiegu powiększania ust. Oczywiście osoba zainteresowana nie może być w momencie jego wykonywania chora oraz obdarzona jakimikolwiek opryszczkami. Ponadto, warto na wcześniejszej konsultacji z lekarzem dokładnie ustalić, ile mililitrów kwasu hialuronowego zostanie wstrzykniętych w usta oraz jak to zostanie rozłożone (jak jego ilość obejmie kontur a jaka wypełni usta). To ważne, by stworzyć efekt naturalnie powiększonych ust, które nie będą przesadzone. Nie ma bowiem nic gorszego, jak za duże usta, kompletnie nie pasujące do twarzy, które widoczne są z daleka.

Powiększanie ust Katowice – ile kosztuje zabieg?

W zależności od miejsca (czy jest to gabinet medycyny estetyczne, czy też salon kosmetyczny) ceny mogą się bardzo różnić. Zazwyczaj klienci płacą za 1 ml kwasu hialuronowego od około 500 zł do nawet 1200 zł. Na tą cenę ma wpływ także sama marka kwasu. Im lepszy i bardziej znany producent, tym jest on droższy.

Konturowanie ust kwasem hialuronowym a wypełnianie ust Katowice

Czasami klientki (szczególnie starsze panie) chcą tylko poprawić kontur ust. Wówczas tak naprawdę wystarczy np. tylko 1/2 ml kwasu, by odzyskać ich dawny wygląd. Warto jednak dodać, że zawsze wraz z konturem warto choć trochę wstrzyknąć kwasu w środek ust, by uzyskać ich pełniejszy i zdrowszy wygląd.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here