manicure hybrydowy
fot. pexels.com

Coraz więcej osób decyduje się na wybór zestawu do manicure hybrydowego, aby móc samodzielnie wykonywać ten typ manicure w zaciszu swojego domu. Na szczęście na rynku kosmetycznym jest wiele różnorodnych zestawów rozmaitych marek, także jest z czego wybierać. Dowiedz się na co zwrócić uwagę podczas wyboru takiego zestawu, aby nie przepłacać i aby jak najbardziej spełniał twoje potrzeby.

Zobacz też: http://www.gautama.pl/zestaw-lakierow-hybrydowych-idealny-na-prezent-swiateczny/

Co powinien zawierać zestaw?

W sklepach można znaleźć wiele rozmaitych zestawów do wykonywania manicure hybrydowego w domu. Oczywiście kwota, jaką należy zapłacić za taki zestaw jest bardzo ważna. Marka zestawu również. To, co jednak jest naprawdę kluczowe to konkretne elementy, jakie można znaleźć w zestawie i ich jakość – ale to też nie dotyczy wszystkich części składowych zestawu. Najważniejsze na co należy zwrócić uwagę to lampa, to ona bowiem jest tym głównym ważnym elementem zestawu. Jeśli chodzi o lampę to warto wybrać lampę UV LED, która jest najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli chodzi o lakiery, to tutaj nie warto skupiać się na kolorach, jakie w danym zestawie się znajdują. Oczywiście, jeśli masz do wyboru kilka zestawów, których inne parametry jak najbardziej ci odpowiadają jednako, a różnią się one kolorami lakierów – to wybierz taki, gdzie te kolory ci najbardziej odpowiadają. Ważniejsze jednak od kolorów są baza i top. Zdecydowanie warto wybierać zestawy, które mają buteleczką z bazą i topem lub łączą te dwa produkty w jednym. 

Inne akcesoria w zestawach są bardzo różnorodne w zależności od wielkości zestawu czy marki, jakie oferują dany zestaw. Warto jednak, aby zestaw zawierał pilniki, patyczki drewniane, aceton, płatki bezpyłowe. 

Czy to wystarczy?

Te powyżej wspomniane elementy to tak naprawdę z jednej strony minimum, jeśli chodzi o ilość potrzebnych elementów, aby wykonać manicure hybrydowy w zaciszu własnego domu. Z drugiej natomiast jest to kompletna ilość i bardzo wystarczająca. Lampa, baza, top, lakiery, pilniczek, aceton, płatki bezpyłowe, patyczek – i naprawdę wystarczy, aby wykonać manicure hybrydowe w zaciszu własnego domu.

Przeczytaj też: http://www.estellefashion.pl/typy-wypelnien-koldry-jakie-wypelnienie-wybrac/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here