zobacz takze:

Usta

KreskiAnna Grzybowska, Studio Makijażu Permanentnego, ul. Bema 2c, Sulejówek, tel. +48 784 325 029

Makijaż permanentny brwi

     

Makijaż permanentny brwi wykonywany metodą Long-Time-Liner stanowi nowatorskie rozwiązanie, pozwalające skutecznie zniwelować problem przerzedzonych brwi i nadać im bardziej regularny kształt. Dzięki makijażowi permanentnemu brwi wykonanemu w warszawskim studiu Long Time Beauty zyskasz atrakcyjny wygląd i pewność siebie!Brwi są jednym z najważniejszych punktów twarzy - podkreślają jej rysy, stanowią też swego rodzaju ramę dla oka. Perfekcyjnie dobrany kształt brwi pomoże podkreślić charakter oblicza, wydobędzie jego mocne strony, pomoże zamaskować ewentualne niedoskonałości i wyrówna asymetrię. Profesjonalny makijaż permanentny brwi gwarantuje ich idealny wygląd każdego dnia, nie wymaga dodatkowych zabiegów upiększających.Makijaż permanentny brwi wykonywany jest przez linergistkę tzw. metodą włoskową. Jest to jedna z najnowszych technik makijażu permanentnego opracowana przez niemieckich specjalistów Long Time Liner. Została stworzona z myślą o osobach całkowicie pozbawionych brwi (np. na skutek chemioterapii), jednak obecnie jest z powodzeniem stosowana u wszystkich osób, które chciałyby zagęścić łuk brwiowy lub wyrównać jego kształt. Metoda włoskowa zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez wrażenia sztuczności.Przed przystąpieniem do wykonywania trwałego makijażu, na twarz nanoszony jest rysunek wstępny. Pozwala on na określenie docelowego wyglądu brwi i wprowadzenie ewentualnych poprawek, w celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia z efektu końcowego. Każda Klientka traktowana jest w sposób indywidualny - zarówno kształt brwi, jak i stosowany odcień pigmentu dobierany jest do osobistych uwarunkowań.Makijaż permanentny brwi realizowany metodą włoskową polega na stopniowym rysowaniu na skórze pojedynczych włosków, przy użyciu jednej, bardzo cienkiej igły. Zapobiega to rozpływaniu się barwnika pod skórą i tym samym rozmywaniu kształtu łuku brwiowego.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg makijażu permanentnego brwi i oczu? Zapewnia on przede wszystkim oszczędność czasu przy codziennej pielęgnacji – jeżeli zdecydujemy się na makijaż permanentny, poranny make-up zajmie nam zaledwie kilka minut. Jest on także świetnym sposobem na maskowanie drobnych asymetrii twarzy, takich, jak choćby nierówno rosnące brwi czy ich nieodpowiedni koloryt. Makijaż permanentny brwi wskazany jest również dla osób, którym w kwestii codziennego makijażu – kreski czy konturowania ust - brakuje precyzji i cierpliwości.

Studio Long Time Beauty specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego oczu i brwi w Warszawie i okolicach. Zachęcamy do umówienia się na konsultację z naszymi specjalistami.

Dzięki nam Twoje brwi zyskają perfekcyjny i naturalny wygląd.anna grzybowska