Gdzie wykonać depilację Laserową w Lublinie

Depilacja laserowa jest coraz częściej wybieranym przez klientów zabiegiem. Wizja długotrwałego odstawienia na bok maszynki i pianki do golenia jest kusząca zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Jak działa technologia depilacja laserowa?

Zabieg depilacji laserowej polega na wysyłaniu przez głowicę lasera promieni światła, które następnie pochłaniają korzenie włosa, zamieniając go na ciepło, wskutek czego następuje trwałe uszkodzenie komórek mieszka włosowego. Dotyczy to włosów będących w fazie aktywnego wzrostu (około 60% włosów), z tego też wynika potrzeba powtarzania zabiegów. Salon depilacji laserowej w Lublinie,  Idealmed  sugeruje powtarzanie zabiegu w odstępach 6-12 tygodniowych.

Zwykle wystarczają 4 sesje zabiegowe, są jednak dodatkowe aspekty wpływające negatywnie na wynik zabiegów depilacji, takie jak niska zawartość melaniny zmniejszająca skuteczność- włosów pozbawionych owego pigmentu (rude, siwe) nie depiluje się metodą laserową. Negatywnie wpłyną również wcześniejsze zabiegi depilacji woskiem, pęsetą czy mechanicznymi depilatorami- tego typu praktyki osłabiają włos, przez co staje się mniej podatny na działanie lasera.

Gdzie wykonać zabieg?

Salony kosmetyczne, takie jak Idealmed Lublin oferują zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu najnowszych technologii, takich jak Light Sheer Duet, który zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo wykonywania usługi.

Kiedy nie wykonywać zabiegu?

Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu Idealmed wymienia:

  • ciążę
  • łuszczycę, bielactwo
  • choroby wpływające na utrudnienia związane z gojeniem skóry
  • zwiększona reakcja na światło, w tym alergiczna i wynikająca ze stosowania leków światło-uczulających
  • opalenizna w miejscu zabiegu
  • choroby nowotworowe
  • skłonności do powstawania blizn keloidowych

By zapoznać się z cennikiem lub poczytać więcej na temat zabiegu sprawdź https://idealmed.com.pl/

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here