Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową

Pewnie obiło Ci się o uszy sformułowanie takie jak “domena internetowa”, ale czy wiesz co to dokładnie znaczy?

Domena internetowa to nic innego jak adres dzięki któremu można zidentyfikować daną stronę internetową taką jak blog firmowy czy twój internetowy sklep. Aby twoja strona była często odwiedzana warto wymyślić chwytliwą domenę internetową, tak aby potencjalni odwiedzający mogli łatwo znaleźć twoją stronę. Co ciekawe, nie musisz wcale wymyślać nowej domeny, możesz również wykupić starą już istniejącą domenę.

Jeśli wiesz już czym jest domena internetowa i po co Ci jest właściwie potrzebna, możesz przejść do jej założenia. Jak pewnie się domyślasz, trzeba za nią zapłacić, ale nie martw się- my pokażemy Ci jak zrobić to tanio lub nawet za darmo!

Czasem bywa też tak, że firmy oferujące sprzedaż domen, kuszą swoich potencjalnych klientów niskimi cenami zaczynającymi się już od przysłowiowej złotówki, jednak po pewnym czasie należy przedłużyć kupno, a wtedy okazuje się, że przyjdzie Ci zapłacić niebagatelną kwotę, która niewiele ma wspólnego z “tanią domeną”

Istnieje wiele tanich a czasem nawet darmowych domen internetowych, które możesz łatwo znaleźć w wyszukiwarce. Nie wierzysz? Ułatwimy Ci to zadanie i pokażemy parę takich stron.
A więc gdzie tanio zarejestrować domenę internetową ? Jedną z najpopularniejszych stron, gdzie możesz dokonać zakupu domeny jest kru.pl. Tanie domeny na kru.pl możesz opłacić nie tylko za pomocą standardowych środków takich jak przelewy z twojego konta bankowego. Kru.pl stawia na innowacyjność, dzięki czemu możesz zapłacić także w kryptowalutach.

Rejestracja domen internetowych odbywa się najczęściej za pomocą prostych w obsłudze stron internetowych. Gdy zdecydujesz już na jakiej platformie chcesz zarejestrować swoją domenę, należy postępować zgodnie z instrukcjami, które powinny znajdować się na stronie internetowej wygranej przez Ciebie platformy. W razie problemów spróbuj skontaktować się z biurem obsługi klienta tej strony (upewnij się, że strona je ma)

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here